HAKKIMIZDA2016-12-22T21:11:30+00:00

Gözde Kuruyemiş, 10 yılı aşkın süredir Almanya’nın Mülheim an der Ruhr kentinde toptan ve perakende satışlarıyla Avrupa’nın her yerine hizmet sunmaktadır.

Uzun süredir toptan ve perakende olarak, direk halkımıza yönelik gerekse Almanya’nın ve Avrupa’daki düğün salonlarına, kafelere, eğlence merkezlerine ve Kuruyemişçi gibi işletmelere yönelik yürüttüğümüz ticari faaliyetlerimiz büyük beğeni ve talep görmektedir. Gözde Kuruyemiş 10 yılı aşkın iş tecrübesiyle pek çok alanda hızlı hizmet verme kabiliyetine kavuşmuştur. Türkiye’nin en kaliteli leblebi çeşitlerini Denizli’den direk olarak fabrikadan satın alma imkânımızın yanında Fıstık, Fındık, Antep Fıstığı, Ceviz, Badem gibi ürünleri uygun fiyata ithal etmemizi sağlayacak bağlantılara sahip bulunuyoruz. Türkiye ve Dünya’nın değişik ülkelerinden getirtilerek, günlük taze kavrulup satışa sunulan kuruyemiş çeşitlerimizin yanında lokum, draje ve meyve kurusu çeşitleri de ürün yelpazemizde yer almaktadır. İşletmemiz müşterililerinin pek çok imkana aynı anda kavuşmasını, böylece zaman ve para tasarrufu sağlayabilmelerini temel ilke olarak benimserken daima kaliteli hizmeti amaçlamaktadır. Gözde Kuruyemiş, kurulduğu günden itibaren halkımızın ve düğün salonlarının beğenisini kazanmıştır. Belirli bir plan dahilinde yürütülen tanıtım faaliyetlerimizin yanında müşterilerimizin birebir olarak yakınlarını, tanıdıklarını ve dostlarını yönlendirmesiyle sadece Almanya’nın Mülheim an der Ruhr çevresinde değil eyalet genelinde ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde bilinen, aranan talep gören başarılı bir işletme haline gelebilmeyi kısa sürede basarmıştır. Gözde Kuruyemiş ağırlıklı toptan satışlarıyla düğün salonlarına, kafelere, eğlence merkezlerine ve restoranlara, kuruyemişçilere hizmet sunmaktadır. Bilindiği gibi „Kuruyemiş “kültürümüzün ayrılmaz parçası olan düğünlerimizde vaz geçilmez bir ikram halini almıştır. Gözde Kuruyemiş olarak halkımıza ve düğün salonlarına Türkiye’nin ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinden en kaliteli kuruyemişleri günlük taze kavurup paketleyerek ve servis imkânı sağlamaktadır.

Almanya ve Avrupa’nın alanında kaliteyi öncelikli prensip edinmiş salonlarıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Önceliğimiz; %100 müşteri memnuniyeti, hızlı ve zamanında teslimat, güleryüz… Bu ilkeler doğrultusunda hizmetlerimizi ilk günkü heyecanla yapmaya devam edeceğiz.